logo zsisiu biale  zawody

Aktualności

Mar
20

Zbieramy krew na 100-lecie PCK

26 marca (wtorek) od 8:00 do 12:00 w naszej szkole odbędzie się otwarta akcja honorowego krwiodawstwa. Akcja odbywa się pod hasłem "100 litrów krwi - na 100 lecie PCK" i jest to nasza inicjatywa dla uczczenia 100. rocznicy PCK.

krew 00

Czytaj więcej...

Mar
20

Młodzież zapobiega pożarom

Uczniowie naszej szkoły zdobyli III miejsce w miejskich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Potwierdzili tym samym swoją szeroką wiedzę w tym temacie.

strazaki 00

Czytaj więcej...

Mar
20

8. edycja Buduj z Pasją za nami

14 marca w naszej szkole odbył się etap regionalny VIII olimpiady "Buduj z Pasją". Rywalizację zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie.

buduj 00

Czytaj więcej...

Mar
20

Wycieczka do Poznania

14 marca uczniowie klasy patronackiej II oraz III TTD wraz ze stolarzami z klasy IIa i III wzięli udział w wycieczce do Poznania na targi MTP.

targi 00

Czytaj więcej...

Mar
20

Profesjonalny "glow"

11 marca na zawodowych przedmiotach fryzjerskich odbyły się warsztaty makijażu dziennego "glow". Zasady jego wykonywania wyjaśniała pani Magdalena Andler, dyplomowana wizażystka i stylistka.

makjaz dzienny 00

Czytaj więcej...

Mar
14

Wizyta w "Niezapominajce"

12 marca uczniowie klas fryzjerskich odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej - "Niezapominajka" w Elblągu. Młodzież z wielkim zaangażowaniem prezentowała swoje umiejętności i służyła pomocą podopiecznym.

Czytaj więcej...

Mar
04

Najlepsi dekarze w TVP

Materiał TVP o naszych dekarzach. Gratulujemy raz jeszcze!

Mar
04

Ekipa nie do zatrzymania!

Piłkarze z naszej szkoły obronili tytuł najlepszej drużyny w warmińsko-mazurskim. Po zaciętej walce wracają ze złotem z Wojewódzkiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Młodzieży OHP. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Patryk Gościński z 3 stolarz. Dobra robota! :)

ekipa00

Czytaj więcej...

Mar
01

Bezpieczne zakupy w sieci

Nasi uczniowie wzięli udział w zajęciach dotyczących bezpiecznych zakupów w internecie. Spotkanie zorganizowali elbląscy policjanci-profilaktycy, a prelekcję poprowadził specjalista z firmy Allegro Jakub Pepłoński.

bezpieczne zakupy00

Czytaj więcej...

Lut
27

Wycieczka zawodoznawcza w Mik-Stol

21 i 22 lutego klasa patronacka II i III TTD wzięła udział w wycieczce zawodoznawczej w firmie Mik-Stol. Tematem był przebieg procesu produkcji okien i drzwi drewnianych.

Czytaj więcej...