logo zsisiu biale  zawody

Aktualności

Cze
26

List od prezydenta miasta Elbląga

Czytaj więcej...

Cze
03

Wytyczne dla osób podchodzących do egzaminu maturalnego

Czytaj więcej...

Maj
29

Procedury bezpieczeństwa

Od 1 czerwca umożliwiamy konsultacje z nauczycielami na terenie szkoły oraz dostęp do szkolnej biblioteki. W związku z tym wprowadziliśmy Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii Covid-19 na terenie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. M. Kopernika w Elblągu, które obowiązują pracowników szkoły, uczniów i ich opiekunów. Prosimy wszystkich zainteresowanych o zapoznanie się z  TYM DOKUMENTEM .

Maj
27

SOS dla kręgosłupa

kregoslup

Dzień dobry. Chcę wam przekazać trochę informacji na temat kręgosłupa "Człowieku siedzący". Opowiem jak o niego dbać oraz dlaczego poprawi wam to nastrój.

Czytaj więcej...

Maj
19

Rekrutacji do szkół ponadpodstawowych przesunięta

Minister Edukacji Narodowej wprowadził zmiany dotyczące postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021. W związku z tym rekrutacja NIE rozpocznie się w poniedziałek 11 maja, a nowe terminy określi Minister Edukacji Narodowej.

Komunikat Ministra Edukacji dostępny jest TUTAJ.

Maj
14

Domowa praktyka

Jak rozwijać umiejętności zawodowe w czasie zawieszenia zajęć stacjonarnych? Zdolne uczennice znalazły na to sposób i trenują zabiegi fryzjerskie na domownikach. Prezentujemy efekty pracy dziewcząt z klasy III b fryzjer.

Czytaj więcej...

Maj
06

Konkursy przyrodnicze przesunięte

Termin składania prac w wiosennych konkursach przyrodniczych został przesunięty do 15 maja 2020 r. Konkursy pod hasłem "Ochrona roślin - ochroną życia na Ziemi" są aktualne!

Czytaj więcej...

Maj
05
Kwi
29

Laureat Dnia Ziemi

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Prezydent Miasta Elbląg przyznał nagrody uczniom, którzy w ubiegłym roku wykazali się szczególnymi osiągnięciami z zakresu ochrony środowiska. Wśród laureatów jest Sławomir Urbaniak z 2TUF. Gratulacje!

Kwi
20

Nasza oferta edukacyjna 2020/2021