logo zsisiu biale  zawody

Aktualności

Gru
07

Szkolenie z montażu okuć firmy BLUM

Dnia 5 grudnia odbyło się szkolenie z montażu okuć firmy BLUM. Warsztaty prowadził przedstawiciel handlowy z tejże firmy. W szkoleniu udział brały dwie klasy: II i III technik technologii drewna. Zadanie było bardzo absorbujące dla uczniów. Musieli z formatek stworzyć szafkę kuchenną stojącą. Na początku nie było łatwo, ale poradzili sobie.

blum01

Czytaj więcej...

Gru
03

N A S Z S U K C E S !!! XVI – akcji honorowego oddawania krwi w ZSIŚiU

Pod hasłem 100 litrów krwi – na 100 lecie PCK
Znów prawie 9 litrów krwi z ZSIŚiU trafi do potrzebujących !!
Krew to najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Jednocześnie jest dowodem ludzkiej solidarności. Krew to jedyny lek, którego nie można uzyskać syntetycznie.

wamp01

Czytaj więcej...

Gru
03

XX Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka

W dniach 22 – 25 listopada Zarząd naszego koła SEP „Młody energetyk” przy Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług po raz pierwszy brał udział w XX Ogólnopolskich Dniach Młodego Elektryka organizowanych przez Oddział Szczeciński SEP wraz ze środowiskiem studenckim Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

odme01

Czytaj więcej...

Gru
03

OOlimpiada Solidarności. Dwie dekady historii – Olimpiada historyczna

Do VI edycji Olimpiady udział zgłosiło blisko 600 szkół z całej Polski. Z województwa warm.-mazurskiego startuje 20 szkół w tym nasza. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Centrum Solidarności. Patronaty honorowe nad konkursem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ośrodek Rozwoju Edukacji. Partnerami projektu są: NSZZ Solidarność oraz Instytut Pamięci Narodowej. Patronaty medialne nad VI edycją objęło: TVP Historia, Polska Press Grupa, Onet.pl i Radio Gdańsk.

slider 01

Czytaj więcej...

Lis
29

Uroczystość Ślubowania klas pierwszych 2018

Uroczystość Ślubowania klas pierwszych
Dnia 21 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych w zawodach: fryzjer, dekarz, stolarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, technik energetyk, technik usług fryzjerskich i technik technologii drewna.
Uroczystość rozpoczęliśmy wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem Hymnu Polskiego.

slubowanie38

Czytaj więcej...

Lis
28

NIEZAPOMNIANE CHWILE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ” NIEZAPOMINAJKA” W ELBLĄGU

Młodzież Środowiskowego Hufca Pracy 14 – 1 w Elblągu ucząca się w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w szkole branżowej I stopnia w ramach współpracy z Domem Pomocy Społecznej „Niezapominajka” uczestniczyła w jesiennej metamorfozie wizerunku pensjonariuszy.

niez12

Czytaj więcej...

Lis
28

Wycieczka do Kamu w Milejewie

Dnia 15 listopada 2018 r. klasa druga technik technologii drewna udała się na wycieczkę zawodoznawczą do przedsiębiorstwa KAM w Milejewie.
Kierownik produkcji zapoznał nas z przebiegiem procesu technologicznego produkcji mebli kuchennych. Uczniowie zadawali wiele pytań dotyczących zastosowania i możliwości poszczególnych maszyn sterowanych komputerowo.

kam01

Czytaj więcej...

Lis
28

Wycieczka do Styl Frontu

Dnia 8 listopada 2018 r. klasa druga i trzecia technik technologii drewna udała się na wycieczkę zawodoznawczą do  przedsiębiorstwa wielobranżowego "STYL".

Firma rozpoczęła swą działalność w 2001 roku. Zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem nie tylko kuchni na wymiar, ale również szaf wnękowych, mebli łazienkowych oraz pokojowych .

Zakład ciągle się rozwija i wyposaża w nowoczesny park maszynowy. Dostaliśmy zaproszenie na kolejną wizytę od samego szefa.

stylF03

Czytaj więcej...

Lis
28

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GEO - Planeta 2018

21 listopada 2018 r. po raz kolejny odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta”.
Jest on przeprowadzany przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie”– Ogólnopolskiego.

konkursG01

Czytaj więcej...

Lis
22

XVI – akcja honorowego oddawania krwi w ZSIŚiU

XVI – akcja honorowego oddawania krwi w ZSIŚiU i S z k o l n y K l u b H D K “Absolwent” przy ZSIŚIU nr 164. Pod hasłem 100 litrów krwi – na 100 lecie PCK

W dniu 26.11.2018r. (poniedziałek) w godz. 08.00 do 12.00 na terenie naszej szkoły odbędzie się kolejna otwarta akcja honorowego krwiodawstwa i jednocześnie pierwsza akcja w roku szkolnym dla uczczenia 100 lecia PCK.PCKszkola

Czytaj więcej...