logo zsisiu biale

Aktualności

Paź
23

Wizyta przedstawicieli firmy FAKRO

W ramach współpracy z firmą FAKRO odbyło się spotkanie przedstawicieli tej firmy z uczniami w zawodzie Dekarz. Na spotkaniu zostały wręczone upominki z logo firmy FAKRO. Dekarze klasy I Branżowej Szkoły I Stopnia są klasą patronacką tej firmy.

20171023 wizyta fakro 001

Czytaj więcej...

Paź
23

Konferencja PCK i wyróżnienia dla naszych uczniów

20 października odbyła się Konferencja Metodyczno-Szkoleniowa dla nauczycieli, opiekunów szkolnych kół PCK i klubów HDK organizowaną przez Zarząd Rejonowy PCK w Elblągu. Dokonano na niej m.in. podsumowania XIV Edycji Turnieju "Młoda Krew Ratuje Życie". Nasi uczniowie już piąty raz zajęli 1. miejsce w etapie rejonowym tego konkursu.

20171023 konferencja pck 001

Czytaj więcej...

Paź
19

ZSISIU BIEGA - sezon 2. 2017/2018

Wszystkich naszych szkolnych biegaczy zapraszamy do zapoznania się z regulaminem ZSISIU BIEGA Sezon 2 -2017/2018. (kliknijcie TUTAJ lub czytajcie dalej)

zsisiu endomondo

Czytaj więcej...

Paź
18

Prezydent Elbląga docenił naszych pedagogów

W piątek (13.10) w elbląskim Teatrze im. Aleksandra Sewruka odbyła się gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Była to okazja do nagrodzenia nauczycieli wszystkich stopni edukacji. Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej nagrody z rąk Prezydenta Miasta Elbląg Witolda Wróblewskiego odebrały dyrektor ZSIŚiU p. Dorota Bajor oraz kierownik szkolenia praktycznego w ZSIŚiU p. Krystyna Grochowska. Serdecznie gratulujemy!

edu2

Czytaj więcej...

Paź
17

Uczennice ZSIŚiU zdobyły złoto w ogólnopolskim konkursie fryzjerskim Open Hair Cup

Otwarty konkurs międzyszkolny Open Hair Cup, to jedno z najważniejszych wydarzeń Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA. Rywalizują w nim uczennice i uczniowie klas fryzjerskich z całej Polski. W tym roku główną nagrodę w konkursie wygrały uczennice z elbląskiego Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług.

20171017 openhaircup 2017 013

Czytaj więcej...

Paź
17

Fanpage na Facebook-u SPORTOWE ZSISiU

16 października na Facebook-u wystartował sportowy fanpage naszej szkoły. Będziemy na nim prezentować informacje dotyczące sportu szkolnego oraz wszystkiego co się z nim wiąże. Informacje o zawodach sportowych, turniejach, konkursach, sportowych zajęciach pozalekcyjnych i inne znajdziecie na https://www.facebook.com/SportoweZSISiU/

polub facebook

Czytaj więcej...

Paź
17

Poznaj Elbląg - gra miejska

12 października klasy Ia i Ib fryzjer już po raz drugi wzięły udział w grze miejskiej pt. Poznaj Elbląg. W grze wzięło udział 39 osób podzielonych na osiem grup. Uczniowie z mapami starego miasta opracowanymi przez PTTK odział Ziemi Elbląskiej zwiedzali Stare Miasto i szukali odpowiedzi na 20 pytań związanych z historią Elbląga.

20171017 gra miejska 002

Czytaj więcej...

Paź
12

Podsumowanie XVI edycji Grand Prix Elbląga w biegach przełajowych

W niedzielę 8 października odbył się piąty, ostatni bieg przełajowy podsumowujący XVI edycję Grand Prix Elbląga w biegach przełajowych. Wielki sukces odnieśli reprezentanci naszej szkoły, po raz kolejny zajmując czołowe miejsca w rywalizacjach grup wiekowych.

20171012 16 grandprix 005

Czytaj więcej...

Paź
12

Fryzjerzy w "Niezapominajce"

10 października uczniowie klas zawodowych o profilu fryzjer odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej "Niezapominajka" w Elblągu. W trakcie spotkania uczniowie wykonywali zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne.

20171012 fryzjerzy niezapominajka 001

Czytaj więcej...

Paź
05

Najlepsi wędkarze, to nasi stolarze :)

29 września w Rynie koło Giżycka po raz ósmy odbył się Wojewódzki Turniej w Wędkarstwie Spławikowym "Srebrny Krąpik 2017". Nasi uczniowie wrócili z zawodów z medalami!

wedkarz01

Czytaj więcej...