ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Technicy w KAMie

Klasa druga technik technologii drewna udała się na wycieczkę zawodoznawczą do przedsiębiorstwa KAM w Milejewie.

Kierownik produkcji zapoznał nas z przebiegiem procesu technologicznego produkcji mebli kuchennych. Uczniowie zadawali wiele pytań dotyczących zastosowania i możliwości poszczególnych maszyn sterowanych komputerowo.

Podziwiając wystawę mebli w firmowym salonie uczniowie rozważali wpływ zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wysokiej jakości okuć na podniesienie poziomu ergonomiczności, funkcjonalności i wzornictwa w pokazowych modułach.

Chętnie tu wrócimy!


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk