ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

XXXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

W styczniu we wszystkich szkołach w Polsce odbył się etap szkolny XXXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. W ogólnopolskim konkursie wzięli również udział uczniowie naszej szkoły.

Uczniowie ZSIŚiU zainteresowani biologią, szeroko pojętą ekologią, a także ochroną i kształtowaniem środowiska zmierzyli się w rywalizacji. Najwyższy wyniki w szkole uzyskali Diana Tarnacka 1af, Mikołaj Owsianka 1T oraz Anna Hryniszyn 2TUF.

Gratulacje!!!

Kamila Biedrzycka


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk