ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Stypendium szkolne 2020/2021

W roku szkolnym 2020/2021 stypendium przysługuje uczniom zamieszkałym na terenie Gminy Miasta Elbląg - wnioski należy złożyć u pedagoga w nieprzekraczalnym terminie do 15 września br.
Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego w roku szkolnym 2020/2021 można pobrać:

- na stronie www.eped.pl w module STYPENDIA
- na parterze ze stolika odpowiednio oznaczonego
- w gabinecie pedagoga (w godzinach pracy pedagoga)
Miesięczna wysokość dochodu na osobę w gospodarstwie domowym ucznia uprawniająca do ubiegania się o stypendium nie może być wyższa niż kwota 528 zł netto (dochody za sierpień 2020). Wnioskodawcy w sposób wyczerpujący powinni przedstawić do wglądu zaświadczenia, decyzje lub inne dokumenty o uzyskiwanych dochodach w rodzinie.
W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z pedagogiem szkolnym.
Wnioskodawca składa wniosek osobiście lub zostawia w wyznaczonym przez szkołę miejscu (korytarz na parterze). Wszystkich ubiegających się o stypendium szkolne prosi się o składanie kompletnej dokumentacji.

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk