logo zsisiu biale  zawody

Młody Obywatel: Zimowa ptasia stołówka

Młody Obywatel - Zimowa stołówka dla ptaków przed budynkiem DPS "Niezapominajka" W przeddzień ferii zimowych młodzież ZSIŚiU oraz SOSW nr 1, realizująca ogólnopolski projekt "Młody Obywatel", odwiedziła seniorów po raz kolejny...

2014-02-15 mob-ptasia-stolowka

Tym razem zadbano o otoczenie budynku, wyposażając w karmniki teren zielony i taras okalający okna jadalni. Uczniowie zawiesili karmniki i nasypali ziarna. Karmniki przygotowała młodzież pod czujnym okiem panów: Jana Zgiepa i Pawła Zabłockiego.

Ptasie towarzystwo umili śpiewem czas pensjonariuszy podczas spacerów wiosną i latem. Jesienią i zimą uatrakcyjni widok z okna, radując oczy seniorów. Pomysł ofiarowania tej zimy karmników dla ptactwa z pewnością okaże się zbawienny...

Joanna Pawlukowicz