ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Młody Obywatel: Zimowa ptasia stołówka

Młody Obywatel - Zimowa stołówka dla ptaków przed budynkiem DPS "Niezapominajka" W przeddzień ferii zimowych młodzież ZSIŚiU oraz SOSW nr 1, realizująca ogólnopolski projekt "Młody Obywatel", odwiedziła seniorów po raz kolejny...

2014-02-15 mob-ptasia-stolowka

Tym razem zadbano o otoczenie budynku, wyposażając w karmniki teren zielony i taras okalający okna jadalni. Uczniowie zawiesili karmniki i nasypali ziarna. Karmniki przygotowała młodzież pod czujnym okiem panów: Jana Zgiepa i Pawła Zabłockiego.

Ptasie towarzystwo umili śpiewem czas pensjonariuszy podczas spacerów wiosną i latem. Jesienią i zimą uatrakcyjni widok z okna, radując oczy seniorów. Pomysł ofiarowania tej zimy karmników dla ptactwa z pewnością okaże się zbawienny...

Joanna Pawlukowicz

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk