ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

Dnia 29 maja 2014 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z dietetykiem p. Magdaleną Kowalewską z Natur House. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizacji szkolnego projektu pt. „Dostęp do żywności”.

2014-05-29 dietetyk

Pani dietetyk zaprezentowała uczniom zasady zdrowego odżywiania, wskazała najczęściej popełnianie błędy żywieniowe, przestrzegała przed stosowaniem wszelkich bardziej znanych lub mniej znanych diet, wskazując na skutki uboczne. W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się, w które produkty warto wzbogacić dietę, a które są im zbędne. Pani Magdalena przekonywała młodzież do aktywności ruchowej, która jest potrzebna w każdym okresie życia człowieka. Uczniowie mogli również zapoznać się ze skutkami niewłaściwego odżywiania jak: otyłość, nadwaga, anoreksja, bulimia. W spotkaniu z dietetykiem uczestniczyły klasy : I „a” fryzjer i I „b” fryzjer.

Alicja Mikulska

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk