ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

PROJEKT „MŁODOŚCI TY NAD POZIOMY WYLATUJ”

Przy ul. Pł. Dąbka 79, mieści się Stowarzyszenie Inicjatorów Społecznych – Przyjazny Krąg. Dla młodzieży z okolic, miejsce bardziej znane jako świetlica, na której mogą spędzać czas ciekawie i kreatywnie. Nasi uczniowie zostali zaproszeni do udziału w projekcie: „Młodości ty nad poziomy wylatuj”.

2014-06-07 mlodosci-wzlatuj

Naszym zadaniem było pokazać młodzieży zebranej na świetlicy, kim z zawodu jest wizażysta. W dniu 03 czerwca uczennice: Agata Urbańska, Sylwia Gaweł, Paulina Wojtowicz, Anita Wiśniewska, Monika Lisewska, Agnieszka Just, zaprezentowały tajniki makijażu. Opowiedziały jak wygląda tworzenie projektów makijaży i dobór odpowiednich kosmetyków do typu urody. Na koniec nasze wizażystki wykonały makijaże, które wybrały wspólnie ze słuchaczkami. Przyjemnie było patrzeć jak starsze koleżanki udzielają profesjonalnych porad młodszym. Miło nam było również usłyszeć, że są wśród dziewcząt przyszłe nasze uczennice, które wybierają się właśnie na kierunek związany z fryzjerstwem i wizażem.

Mira Borzdyńska

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk