ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

PODSUMOWANIE PROJEKTU OGÓLNOPOLSKIEGO „MŁODY OBYWATEL”

Po ośmiu miesiącach zmagań projektowych młodzież partnerskich szkół Elbląga: SOSW nr 1 oraz ZSIŚiU uczestniczyła we wspólnym spotkaniu z seniorami DPS „Niezapominajka” w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

 2014-06-11 mob-podsumowanie

Atmosferę wieńczącą starania przedstawicieli obu pokoleń, dążących do pokonania barier i stereotypów, potęgował podniosły nastrój sceny dużej sali kinowej oraz publiczność. Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni, honorowi goście, m. in. przedstawiciel Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu-Inspektor Maria Leszczyńska, prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu-pani Gabriela Zimirowska, kierownik działu kina CSE „Światowid”- pani Aleksandra Bielska, redaktor gazety „Razem z Tobą”- pani Aleksandra Garbecka oraz Dyrekcja obu szkół. Obejrzana prezentacja multimedialna okazała się punktem wyjścia do forum dyskusyjnego młodzieży i seniorów wokół kluczowych problemów oraz wypracowanych modeli postaw i zachowań. Nie zabrakło też sformułowania wytycznych do dalszego udoskonalania kontaktów w relacji: młody – senior i odwrotnie. Podczas przerwy bankietowej można było dokonać wpisu do księgi pamiątkowej ukazującej działania projektowe krok po kroku.

Joanna Pawlukowicz

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk