logo zsisiu biale  zawody

"Twoje dane - twoja sprawa" - realizujemy Ogólnopolski Program Edukacyjny

W dniu 23-24 października 2014 r. nauczyciel informatyki naszej szkoły - Katarzyna Jankowska (Szkolny Rzecznik Praw Ucznia) wzięła udział w konferencji zorganizowanej w Warszawie przez Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych i Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów "Twoje dane - twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli." Program realizowany jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka.

2014-10-27 twoje-dane-giodo 003

W województwie warmińsko-mazurskim w tym Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym bierze udział tylko 9 instytucji oświatowych, w tym dwie z Elbląga: nasza szkoła i Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Już niedługo więcej informacji na ten temat.

Koordynator programu: Katarzyna Jankowska