ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

"Twoje dane - twoja sprawa" - realizujemy Ogólnopolski Program Edukacyjny

W dniu 23-24 października 2014 r. nauczyciel informatyki naszej szkoły - Katarzyna Jankowska (Szkolny Rzecznik Praw Ucznia) wzięła udział w konferencji zorganizowanej w Warszawie przez Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych i Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów "Twoje dane - twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli." Program realizowany jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka.

2014-10-27 twoje-dane-giodo 003

W województwie warmińsko-mazurskim w tym Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym bierze udział tylko 9 instytucji oświatowych, w tym dwie z Elbląga: nasza szkoła i Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Już niedługo więcej informacji na ten temat.

Koordynator programu: Katarzyna Jankowska


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk