ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Żyj finansowo!

Od grudnia w naszej szkole będzie realizowany projekt dotyczący edukacji finansowej pt. "Żyj finansowo! czyli jak zarządzać finansami w życiu osobistym". Projekt skierowany jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, a w naszej szkole udział biorą: klasa III a fryzjer oraz klasa III TUSO.

2014 12 11 zyj finansowo

Celem projektu jest przekazanie wiedzy w sposób przyjazny, przy wykorzystaniu warsztatowych form obejmujących zagadnienia dotyczące mi. in.: Planowanie finansowe: twoja mapa drogowa, Kariera: praca, którą kochasz, Budżet: nie zbankrutuj!, Oszczędności i inwestycje: twoje pieniądze w działaniu, Kredyt: kup dzisiaj, zapłać jutro, Ubezpieczenie: twoja ochrona.

Koordynatorem projektu jest Pani Małgorzata Borkowska.

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk