ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Patroni naszych ulic: Generał Leopold Okulicki

11 grudnia 2014 r. w ramach Ogólnopolskiego projektu „Patroni naszych ulic" uczniowie kl. I i II TT odwiedzili mieszkańców ulicy imienia gen. Okulickiego. Do wszystkich gospodarstw za naszym pośrednictwem dotarły broszurki przedstawiające postać gen. Okulickiego, przygotowane przez Instytut Pamięci Narodowej.

2014 12 12 patroni ulic2 04

Niektórzy mieszkańcy twierdzili, że wszystko wiedzą o patronie ulicy , ale inni chętnie przyjmowali broszurki i deklarowali, że natychmiast je przeczytają. Czekamy na następne publikacje IPN, aby dostarczyć je mieszkańcom Elbląga, by mogli oni poszerzyć swoją wiedzę o biografie postaci ważnych dla rozwoju naszego kraju.

Joanna Pawlukowicz


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk