logo zsisiu biale  zawody

Podsumowanie XVI edycji Grand Prix Elbląga w biegach przełajowych

W niedzielę 8 października odbył się piąty, ostatni bieg przełajowy podsumowujący XVI edycję Grand Prix Elbląga w biegach przełajowych. Wielki sukces odnieśli reprezentanci naszej szkoły, po raz kolejny zajmując czołowe miejsca w rywalizacjach grup wiekowych.

20171012 16 grandprix 005

W ramach projektu Szkolnego ZSISIU BIEGA grupa sympatyków aktywności fizycznej stanęła w szranki rywalizacji ze swoimi rówieśnikami na malowniczych, ale wymagających szlakach Parku Bażantarnia. Swoją kategorię wiekową M3 na dystansie 5000m wygrał Piotr Kaźmierczak - uczeń klasy II T, a nauczyciel przedmiotów zawodowych Mirosław Pawlukowicz ponownie był w czołówce kategorii M6 na dystansie 5000m i uplasował się na drugim miejscu.

Na wiosnę kolejna edycja elbląskich biegów przełajowych, do której zapraszamy wszystkich chętnych uczniów i uczennice oraz nauczycieli naszej szkoły. Przed nami dzień 11 listopada i Bieg Niepodległości, w którym po drugim i trzecim miejscu w biegu sztafetowym pora na wygraną. Ruszył także od października II sezon rywalizacji „ZSISU BIEGA”, do której także serdecznie zapraszamy (szczegóły w następnym artykule).

Joanna Pawlukowicz
Mirosław Pawlukowicz