ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Wizyta w Niezapominajce

Uczniowie klas fryzjerskich umilili dzień pensjonariuszom ośrodka „Niezapominajka”.

W tym roku szkolnym uczniowie Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług już dwukrotnie odwiedzali podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Niezapominajka”. Szkoła współpracuje z ośrodkiem od kilku lat i za każdym razem wizyta uczniów spotyka się z entuzjazmem jego mieszkańców.

Podczas ostatnich wizyt uczniowie z empatią, cierpliwością i wielką troską zadbali o osoby starsze i niepełnosprawne. Z pełnym profesjonalizmem wykonywali zabiegi: strzyżenie włosów, hennę brwi i rzęs, masaż dłoni oraz manicure. Ogromnie dziękujemy młodzieży, która wzięła udział w tej akcji.

Anna Chodorowska, Magdalena Falkowska-Kucia


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk