ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Wycieczka do DRE

Klasa II technik technologii drewna udała się na wycieczkę zawodoznawczą do firmy DRE, lidera w produkcji drzwi na polskim rynku.

Mieliśmy szczęście, ponieważ oprowadzał nas jeden z głównych technologów. Dzięki temu dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy odnośnie technologicznych rozwiązań i najnowszych trendów w projektowaniu skrzydeł drzwiowych.

Uczniowie z zainteresowaniem słuchali o procesie technologicznym różnych rodzajów drzwi i przyglądali się pracy robotników w rzeczywistym środowisku. Byliśmy zaskoczeni faktem, że organizacja produkcji firmy DRE oparta jest na urządzeniach o maksymalnej automatyzacji.

Niestety nie dostaliśmy zgody na robienie zdjęć na terenie hal i magazynów.

Jeszcze tam wrócimy. Warto!


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk