ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Konkurs Geo-Planeta

5 uczniów z klasy IV TT napisało test z geografii w ramach ogólnopolskiego konkursu GEO-Planeta.

Konkurs przeprowadzany jest przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie. Jest on adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Jego ideą jest:

  • poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o geografii Polski i świata,
  • aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć,
  • rozwijanie wśród młodzieży pasji do zwiedzania, podróżowania i odkrywania różnorodnych miejsc i zakątków Polski i świata.

Test obejmował pytania z zakresu geografii Polski i świata. Wyniki poznamy w lutym.

Grabowska Marta

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk