PL ZSISiU
NAUCZANIE ZDALNE 2020

Projekt ZzT

Projekt Społeczny Zwolnieni z Teorii

Pomimo pandemii uczniowie klasy 2T pracują nad projektem. W linku w skrócie efekty ich dotychczasowej pracy.Elbląskie Dni Przedsiębiorczości

ELBLĄSKIE DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Więcej informacji tutajDzień Niepodległości

11 LISTOPADA 2020r.

11 Listopada obchodzimy 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie ZSISiU przygotowali prace plastyczne lub e-kartki żeby uczcić ten wyjątkowy dzień.


olimpiada CES

OLIMPIADA OGÓLNOPOLSKA Z JEZYKÓW NOWOŻYTNYCH: ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

W dniach 21 i 22 października 2020r. uczniowie naszej szkoły mierzyli się z zadaniami Oimpiady Ogólnoposliej Multitest Olimpus. Olimpus


program czytelnictwaNARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

W bieżącym roku szkolnym ZSIŚiU otrzymał wsparcie finansowe w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”
Priorytet 3: rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.
Cel główny: Uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych i pedagogicznych oraz wzmocnienie potencjału i roli bibliotek szkolnych oraz pedagogicznych

PROJEKTY NASZYCH UCZNIÓW


Dzień Edukacji Narodowej14 X - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października - Dzień Edukacji Narodowej – to wyjątkowy i szczególny dzień dla całej szkoły. Tak było i w tym roku. Może troszkę skromniejsze w oprawie, bo wszyscy wiemy dlaczego. W przeddzień święta Uczniowie złożyli Nauczycielom i Pracownikom Naszej Szkoły moc gorących życzeń: pomyślności, zadowolenia oraz sukcesów zawodowych. Wybrali formy najbardziej bezpieczne: prezentację multimedialną, a także wystawkę z karykaturami nauczycieli, autorstwa Naszych utalentowanych uczniów.


Produkcja mebli wypoczynkowych z palet.PRODUKCJA MEBLI WYPOCZYNKOWYCH Z PALET

Uczniowie z zapałem pracowali, aby inni uczniowie mogli korzystać z wyprodukowanych dla nich mebli w naszej szkole. Z palet zrobili przepiękne, modernistyczne ławki, które upiększą nasza korytarze i umilą chwilę podczas przerw naszym uczniom.


warsztaty florystyczne. Tworzenie biżuterii.CZYM JEST CYBERPRZEMOC?

Czym jest cyberprzemoc? Uczniowie naszej szkoły mogli dowiedziec sie poprzez udział w zajęciach ze specjalistą w tej dziedzinie - Panem Markiem Cieślakiem. Zajęcia terapeutyczne zostały zorganizowane dzięki współpracy z OHP w Elblągu.


warsztaty florystyczne. Tworzenie biżuterii.WARSZTATY FLORYSTYCZNE "BIŻUTERIA FLORALNA" OHP

Uczniowie naszej szkoły dzięki uprzejmości OHP (Hufiec Pracy w Elblągu ) mieli możliwość uczestniczenia w profesjonalnych zajęciach związanych z biżuetria floralną. Wysłuchali prelekcji na temat warsztatów, uczestniczyli w dyskursie a następnie sami tworzyli przepiękna bizuterię floralną.


zawodniczki, zdjęcie z zawodów siatkarskich3 MIEJSCE W PIŁCE RĘCZNEJ

Drużyna ZSISiU zdobyła 3 miejsce i brązowe medale w Elbląskiej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt. GRATULUJEMY!


national geographic strona internetowaKONKURS NATIONAL GEOGRAPHIC

Uczeń naszej szkoły klasy III TUF - S. Urbaniak bierze udział w konkursie fotograficznym National Geographic. GRATULUJEMY!

GALERIA ZDJĘĆ SŁAWKA URBANIAKA


przeakzanie symblicznego bonu na zkaup środków ochronyENERGA WSPIERA SZKOŁY W ELBLĄGU I SŁUPSKU

Dwie szkoły patronackie Energi Operatora w Elblągu i Słupsku otrzymały wraz z rozpoczęciem roku szkolnego po 20 tys. zł na zakup sprzętu komputerowego.


Następna strona ...