ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Czy znasz prawo pracy?

Dwóch naszych uczniów wzięło udział w konkursie ze znajomości prawa pracy.

Marek Rybicki i Michał Zakrzewski wzięli udział w finale wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy". Oprócz naszych uczniów do etapu w Olsztynie zakwalifikowało się tylko 41 osób z całego województwa.

Konkurs miał za zadanie sprawdzenie wiedzy uczestników w zakresie prawa pracy. Jego organizatorem był Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie.

Magdalena Janiak, Kamila Biedrzycka


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk