ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Stawiamy na szkolenia!

Szkolenia branżowe są stałym elementem w edukacji naszych budowlańców. Tym razem mieli oni możliwość uczestniczyć w profesjonalnych zajęciach organizowanych przez firmę Tikkurila - skandynawskiego producenta farb i tynków.

Szkolenie odbyło się w dniach 10-13 lutego w Dębicy, gdzie znajduje się centrum szkoleniowe firmy. Zakres szkolenia podzielony był na dwie części.

Pierwsza część, teoretyczna dotyczyła:

 • chemii farb (terminologia, składniki farby, podstawowe parametry, certyfikaty),
 • zasad prawidłowego malowania (malowanie sufitów, ścian, powierzchni drewnianych, metalowych, elewacji),
 • produktów do ścian i sufitów oraz produktów dekoracyjnych,
 • emali,
 • produktów elewacyjnych,
 • produktów do drewna.

Część druga, praktyczna obejmowała:

 • rodzaje wałków,
 • prawidłową technikę malowania,
 • palowanie sufitów,
 • pokaz malowania ścian,
 • efekty dekoracyjne,
 • malowanie powierzchni drewnianych.

Prowadzący Agnieszka Gawle i Robert Kosiński w bardzo przystępny sposób przekazali uczniom trudny zakres materiału i jak sami przyznali najczęściej ze szkoleń korzystają wykonawcy. Jesteśmy jedną z niewielu szkół w Polsce, która miała okazję brać udział w tak wartościowym szkoleniu.

Dużą atrakcją, było zwiedzanie terenu zakładu i poznanie procesu produkcji farb. Naszym wykończeniowcom najbardziej podobały się zajęcia praktyczne, co widać na złączonych zdjęciach ;) Ponadto skorzystaliśmy z okazji i zwiedziliśmy Stare Miasto w Krakowie oraz Wawel.


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk