ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

PRAKTYCZNA WIEDZA o MATERIAŁAch DRZEWNYCH I WZORNICZYCH

21 lutego klasa patronacka II TTD wzięła udział w spotkaniu w firmie Meble Wójcik. Tematem były materiały drzewne, ich rodzaje, właściwości, zastosowanie oraz materiały wzornicze.

Kierownik działu materiałów wzorniczych przedstawił uczestnikom próbki różnych materiałów drzewnych, które firma Wójcik używa w produkcji mebli. Uczniowie mieli okazję poznać różnice między prezentowanymi materiałami oraz proste sposoby na odróżnienie ich od siebie od strony technologicznej. Młodzież była wyjątkowo zainteresowana, zapewne ze względu na fakt, że prowadzący pozwolił im na porwanie na drobne cząstki większości oklein i obrzeży. Warto wspomnieć, że było to pierwsze z planowanych comiesięcznych spotkań tego typu.


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk