ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

III miejsce w kraju

Dnia 21 lutego w Ratuszu Staromiejskim podczas Zjazdu Oddziału Rejonowego PCK w Elblągu nastąpiło uroczyste wręczenie Pucharu i dyplomów dla Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Turnieju XVI edycji „Młoda Krew Ratuje Życie”.

Szkoła otrzymała nagrodę w kategorii: Najwyższy wskaźnik aktywności oraz wyróżnienie w kategorii: Najlepsza promocja honorowego krwiodawstwa, nadane przez Krajową Radę Honorowego Krwiodawstwa PCK w Warszawie. Z rąk Prezesa Oddziału Okręgowego w Olsztynie pana Zbigniewa Zawadzkiego – gratulacje i wyróżnienia odebrała pani wicedyrektor Jolanta Iwańczuk.

Należy podkreślić, co też zostało zauważone, że jest to pierwsze takie wyróżnienie nadane przez Krajową Radę HDK PCK w Warszawie przez 16 edycji turnieju, nie tylko na szczeblu rejonowym, ale również i okręgowym. Brawo krwiodawcy z ZSIŚiU!!!

Jerzy Pędzisz


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk