ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Magazynowanie i piłowanie w praktyce

Klasa patronacka II TTD wzięła udział w spotkaniu w firmie Meble Wójcik. Tematem był I etap procesu produkcyjnego mebli różnego typu.

Kierownik działu magazynu surowców i materiałów oraz magazynu produkcyjnego wraz z kierownikiem z wydziału pił zapoznali uczniów z zasadami gospodarki na różnych magazynach, natomiast kierownik wydziału pił przekazał uczestnikom szczegółowe wytyczne dotyczące rozkroju płyt na piłach panelowych.

Spotkanie było bardzo interesujące, uczniowie zadawali dużo pytań, na które otrzymali wyczerpujące odpowiedzi. Było to drugie z planowanych co miesięcznych spotkań dla klasy II TTD.


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk