ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Wienerberger w ZSIŚiU

Uczniowie klasy 2mz i 3md uczestniczyli w szkoleniu praktycznym przeprowadzony przez doradców technicznych firmy Wienerberger - wiodącego międzynarodowego dostawcę materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych.

Szkolenie swym zakresem obejmowało:

  • ceramiczne dachówki i akcesoria oraz akcesoria techniczne stanowiące kompletne rozwiązanie do ułożenia trwałego, szczelnego i bezpiecznego dachu
  • ceramiczne pustaki do ścian zewnętrznych i wewnętrznych w innowacyjnej technologii cienkospoinowej Dryfix.

Tym samym kolejny certyfikat zasilił teczki naszych budowlańców.


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk