ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Komunikat CKZiU

Zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniani MEN oraz wytycznymi DE UM Elbląg, zajęcia w CKZiU odbywać się będą tylko i wyłącznie za pomocą form i metod kształcenia na odległość, w wymiarze określonym tygodniowym planem zajęć. Nauczyciele zostali zobowiązani do prowadzenia dziennika elektronicznego, zmodyfikowania tematyki zajęć tzw. rozkładów materiałów oraz oceniania bieżącego uczniów.

Do komunikacji z uczniami nauczyciele wykorzystywać będą komunikator z dziennika elektronicznego Vulcan, pocztę służbową oraz wszelkie inne dostępne komunikatory (za zgodą uczniów i po sprawdzeniu możliwości technicznym przesyłania informacji).

Ze względu na bardzo duże obciążenie serwerów, zezwala się też na kontakt asynchroniczny. Przewiduje się także możliwość uruchomienia dodatkowych konsultacji dla uczniów i ich rodziców (opiekunów prawnych).

Wszelkie komunikaty umieszczane są na naszej stronie internetowej: http://ckziuelblag.pl/

Osoby do kontaktu:

  • wicedyrektor, Krzysztof Chybowski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • kierownik praktycznej nauki zawodu, Zbigniew Banach - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk