logo zsisiu biale  zawody

Komunikat CKZiU

Zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniani MEN oraz wytycznymi DE UM Elbląg, zajęcia w CKZiU odbywać się będą tylko i wyłącznie za pomocą form i metod kształcenia na odległość, w wymiarze określonym tygodniowym planem zajęć. Nauczyciele zostali zobowiązani do prowadzenia dziennika elektronicznego, zmodyfikowania tematyki zajęć tzw. rozkładów materiałów oraz oceniania bieżącego uczniów.

Do komunikacji z uczniami nauczyciele wykorzystywać będą komunikator z dziennika elektronicznego Vulcan, pocztę służbową oraz wszelkie inne dostępne komunikatory (za zgodą uczniów i po sprawdzeniu możliwości technicznym przesyłania informacji).

Ze względu na bardzo duże obciążenie serwerów, zezwala się też na kontakt asynchroniczny. Przewiduje się także możliwość uruchomienia dodatkowych konsultacji dla uczniów i ich rodziców (opiekunów prawnych).

Wszelkie komunikaty umieszczane są na naszej stronie internetowej: http://ckziuelblag.pl/

Osoby do kontaktu:

  • wicedyrektor, Krzysztof Chybowski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • kierownik praktycznej nauki zawodu, Zbigniew Banach - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.