ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Konkursy przyrodnicze przesunięte

Termin składania prac w wiosennych konkursach przyrodniczych został przesunięty do 15 maja 2020 r. Konkursy pod hasłem "Ochrona roślin - ochroną życia na Ziemi" są aktualne!

Konkursy plastyczny, poetycki i prezentacji multimedialnych adresowane do uczniów i nauczycieli ze szkół woj. warmińsko-mazurskiego są propozycją samodzielnego zdobywania wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych a jednocześnie atrakcyjną formą motywującą młodzież do nauki. Jednym z celów konkursów jest dostrzeganie zmian zachodzących wiosną w przyrodzie Warmii i Mazur oraz budzenie indywidualnej aktywności twórczej w kontakcie z przyrodą. Od pewnego czasu ten kontakt jest znowu możliwy.

Dodatkową motywacją do udziału w tej formie edukacji jest możliwość zdobycia nagród i upublicznienia nagrodzonych prac. Jest to również doskonała forma rozwijania zainteresowań przyrodniczych, artystycznych i polonistycznych. Konkursy wymagają dużej samodzielności od uczestników, w związku z czym sprawdzą się jako ciekawa inicjatywa wspomagająca kształcenie na odległość. Oferta ma na celu ożywienie edukacji domowej i wyzwolenie kreatywności nauczycieli i uczniów.

Szczegóły w Regulaminach:

https://www.wmodn.elblag.pl/category/ecee/konkursyecee/

Organizatorzy:
Konsultant d.s. biologii Janina Meller
Konsultant d.s.ds. ekologii Wiesława Kamińska

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk