ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Jasełka 2013

W piątek 20 grudnia 2013 uczniowie klasy III TT i I MM (Paweł Sawczenko, Darek Jasnos, Norbert Pytel, Artur Wrześniewski, Angelika Żołyńska, Rafał Kiraga, Michał Szwagierek, Adrian Dudziński, Marcel Rafalski) zaprezentowali jasełka bożonarodzeniowe pt. "Świata Król".

W zabawny sposób została pokazana rozmowa Heroda z diabłami na temat narodzin Dzieciątka Jezus. Dzięki pięknej scenerii mogliśmy poczuć magię świąt oraz choć na chwilę znaleźć się w Betlejem.

Całość dopełniły kolędy w wykonaniu uczennic z klasy II A Fryzjer pod opieką pani Katarzyny Jankowskiej.

Należy również wspomnieć, że prapremiera jasełek odbyła się w sobotę 14 grudnia na elbląskiej Starówce podczas występów artystycznych w ramach "Świątecznych Spotkań Elblążan".

Marta Grabowska, Olga Sartanowicz

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk