ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Super Fryzjer naszej szkoły

"Bal u Królowej Zimy" dobiegł już końca, ale w mediach nadal panowała gorąca atmosfera. Przegląd wszystkich zdjęć i przeczytanie wszystkich materiałów prasowych zajęło trochę czasu. Co o Nas pisano?

2014-01-10 super-fryzjer

Dokładnie o 18.00, 12 grudnia 2013 roku w elbląskiej prasie pojawił się pierwszy artykuł mówiący o Naszym Konkursie.
Dziennikarze nie pozostali obojętni na talenty Naszych uczniów. Żaden z nich nie mógł się nadziwić, że na wykonanie tak ciekawych fryzur wystarczy tak niewiele czasu - zaledwie godzina! Własnoręcznie wykonane stroje, były wielokrotnie chwalone i fotografowane równie często, jak fryzury. Dziennikarz gazety internetowej elblag.net nakręcił materiał video, w którym doskonale udało mu się ująć pracę przyszłych fryzjerek stylistek, piękne modelki, w których rolę wcieliły się Nasze uczennice oraz szkolny zespół "Ogórek i Reszta Słoika", który wykonując piosenkę "Jesteś szalona" zyskał swój pierwszy klip koncertowy.

W konkursie wzięło udział 14 uczniów. To był prawdziwy stres poddać swoje umiejętności tak wymagającym sędziom od lat profesjonalnie zajmującym się fryzjerstwem i stylizacją. Najlepsza według Jury okazała się Oliwia Lenarczyk z kl. II TT. II miejsce zajęła Inga Tomaszewska z III F/S, trzecie Paulina Wojtowicz III TUF. Po raz pierwszy w historii konkursu rozdano wyróżnienia, które otrzymały: Roksana Sokół z klasy II TT, Dżesika Łazarska z III Fryzjer i Paulina Kisłowska z III TUF. Nagrody ufundował Salon Fryzjerski Ce-Ce oraz Nasza Szkoła. Nagrody to: profesjonalne nożyczki fryzjerskie, kabury Jaguara, mnóstwo grzebieni i kosmetyków.

Nie opadły jeszcze emocje po "Balu u Królowej Zimy", a Nasza Szkoła szykuje się do kolejnego konkursu fryzjerskiego. Jak co roku organizować będziemy eliminacje do "Bursztynowego Grzebienia". W tym roku Gdańsk proponuje temat: "Talie Kart". Trzymamy kciuki za owocne przemyślenia i z wielką niecierpliwością czekamy na Wasze nowe stylizacje fryzur. Dziękujemy Wszystkim Uczniom za udział i pomoc w organizacji. Jesteście Wspaniali!!!

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk