logo zsisiu biale  zawody

XX Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka

W dniach 22 – 25 listopada Zarząd naszego koła SEP „Młody energetyk” przy Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług po raz pierwszy brał udział w XX Ogólnopolskich Dniach Młodego Elektryka organizowanych przez Oddział Szczeciński SEP wraz ze środowiskiem studenckim Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

odme01


Tematem głównym tegorocznych ODME było: „Energia Elektryczna dla Pokoleń. Energia odnawialna – wybór czy konieczność ?”
Jej celem było integracja społeczności akademickiej i młodzieży szkolnej oraz poszerzanie wiedzy poprzez udział w wykładach i warsztatach, wymianę własnych poglądów, rywalizację jak i wspólną zabawę w lidze elektryków.
Konferencja skierowana była do najaktywniejszych studentów kierunków elektrycznych działających w studenckich kołach SEP, najbardziej zdolnych i utalentowanych uczniów zrzeszonych w szkolnych kołach SEP oraz przyszłych inżynierów branży elektrycznej.
Jerzy Pędzisz