ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Pomagamy od pierwszego dzwonka

Nasza szkoła aktywnie przyłącza się do zbiórki nowych artykułów szkolnych dla potrzebujących dzieci z terenu naszego miasta i gminy.

Artykuły szkolne

To kolejny rok, w którym włączyliśmy się do pomocy w szczytny celu, jakim jest akcja "Pierwszy dzwonek". Organizatorem akcji jest Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu.

Dziękujemy w szczególności za wsparcie Pani Marcie Grabowskiej, Monice Grozowskiej, Annie Podbudkowskiej. klasom 1ef, 2TUF, 2T, 3bs oraz uczniom Grodzki Michał,Tucholska Klaudia, Tarnacka Diana,Ostaszewska Amelia,Kamieniak Dawid.

Kamila Biedrzycka, Renata Rachwał

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk