ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Uczymy się ratować

We wtorek, 2 października, klasa II MF gościła na godzinie wychowawczej ratownika medycznego i dyplomowanego pielęgniarza Michała Biruka.

Ratownik medyczny

Ratownik zatrudniony w przyszpitalnej Izbie Przyjęć w Nowym Dworze Gdańskim, poprowadził zajęcia przypominające uczniom zasady postępowania podczas udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej oraz w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia (np. ukąszenia, ugryzienia, zakrztuszenia).

Pan Michał podzielił się z uczniami ciekawymi anegdotami z ponad 7-letniego doświadczenia zawodowego. Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestnictwa w zajęciach.


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk