ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Targi Uroda 2019

6 października uczniowie klas fryzjerskich wzięli udział w 22 edycji Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich URODA, zorganizowanych w Gdańsku, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO.

Podczas tej imprezy odbyło się wiele inspirujących pokazów m.in. fryzur wieczorowych, nowoczesnych salonowych strzyżeń, barberingu w wykonaniu wicemistrzów Świata i Europy. Uczniowie mogli również przyglądać się zmaganiom uczestników licznych konkursów fryzjerskich. Po zapoznaniu się z branżowymi nowościami i trendami, zwiedziliśmy gdańskie Stare Miasto.

Wycieczka została zorganizowana we współpracy z Hufcem Pracy w Elblągu.


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk