ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Szkolimy się z Blue Dolphin

Uczniowie profilu monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie wzięli udział w szkoleniu z fachowcem firmy Blue Dolphin.

Zajęcia poprowadził pan Marcin Matałowski, kierownik działu szkoleń firmy Blue Dolphin. Firma ta od ponad 20 lat jest liderem wśród producentów taśm malarskich na rynku polskim i europejskim. Znakomicie konkuruje na innych rynkach zagranicznych np. USA czy Kanada. Firma posiada system zarządzania kontroli jakości ISO 9001:2015, co sprawia, że produkty są najwyższej jakości.

Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie zajęć w bardzo ciekawej formie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie to atuty prawdziwego profesjonalisty.


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk