ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Moc atrakcji z nowym SU

Samorząd Uczniowski przygotował moc atrakcji dla całej. Była to pierwsza impreza przygotowana przez nowo wybrany SU.

Uczniowie z wychowawcami rozpoznawali pracowników szkoły na podstawie ich zdjęć z dzieciństwa. Był też konkurs plastyczny na najlepszą karykaturę wychowawcy oraz bardzo kreatywny pokaz mody nauczycielskiej.

Wspólną zabawę osłodził poczęstunek przygotowany przez nauczycieli. Mogliśmy zasmakować pysznych ciast, ciasteczek, nie zabrakło też powideł i pysznego miodu. Atmosferę dodatkowo rozgrzały występy muzyczne oraz karaoke.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za aktywny udział w konkursach i wspólną zabawę.

Samorząd Uczniowski "serdecznie" pozdrawia użytkowników męskiej toalety na I piętrze!

Pamiętajcie - koleżanki i koledzy, że to MY tworzymy kulturę i klimat naszej szkoły!

Samorząd Uczniowski


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk