ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Międzynarodowy Dzień Żywności 2019

Młodzież z klasy 3TT uczestniczyła w barwnym marszu ulicami Elbląga pod hasłem "Ratujmy planetę - nie marnujmy".

Obchody Światowego Dnia Żywności mają na celu pogłębienie świadomości opinii publicznej na temat globalnych problemów żywnościowych i wzmocnienie poczucia solidarności w walce z głodem i niedożywieniem. Dziękujemy klasie 1dF oraz 4 TT za wykonanie plakatów.

Szkolne Koło Wolontariatu


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk