ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Szkoła pamięta 2019

Zbliżają się dni, w których szczególnie pamiętamy o zmarłych. Nasza szkoła włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej mającą na celu pielęgnować pamięć o zmarłych.

W ramach akcji klasa 2MF wraz z wychowawczynią Pauliną Chwietkiewicz-Mazur udali się na cmentarz miejski Dębica. Uczniowie uporządkowali groby byłych pracowników szkoły oraz groby opuszczone i zaniedbane. Akcja spotkała się z dużym entuzjazmem lokalnej społeczności.

Uczniowie uznali akcję za bardzo pożyteczną i potrzebną. Kto rusza z Nami za rok?


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk