ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Konferencja Akademii Młodego Zawodowca

W Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług odbyła się konferencja "Europejskie staże zawodowe oknem na świat".

Doradcy zawodowi ze szkół podstawowych, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2, Hufca Pracy w Elblągu oraz pracodawcy współpracujący ze szkołą, poznali ofertą kształcenia oraz zmiany, jakie zaszły w szkolnictwie branżowym od 1 września 2019 r.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się również jak ważna jest rola zagranicznych staży zawodowych realizowanych przez uczniów Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu. Praktyki, które uczniowie odbyli w Niemczech i Hiszpanii, pozwoliły im zdobyć zarówno kompetencje zawodowe, jak i rozwinąć kompetencje miękkie.

Na zakończenie konferencji goście obejrzeli nowe pracownie zawodowe wyposażone w ramach projektu "Modernizacja szkolnictwa zawodowego - etap II".

Spotkanie stanowiło jednocześnie rozpoczęcie trzeciej edycji Akademii Młodego Zawodowca 2019/2020 adresowanej do uczniów szkół podstawowych.


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk