ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Nasi Młodzi Radni

Przedstawiciele naszej szkoły Aleksandra Nocoń oraz Oktawian Mokosa wzięli udział w II sesji Młodzieżowej Rady Miasta.

II sesja Młodzieżowej Rady Miasta odbyła się 5 listopada. Aleksandra Nocoń z klasy 1eF oraz Oktawian Mokosa z klasy 2MF, wzięli m.in. udział w uroczystym ślubowaniu radnych oraz przyjęciu oficjalnego logo MRM.

Młodzieżowa Rada Miejska może bezpośrednio inicjować działania, które młodzieży elbląskiej dotyczą, takie jak: imprezy kulturalne, sportowe, proekologiczne i charytatywne.

Życzymy Oli oraz Oktawianowi owocnej współpracy na rzecz młodzieży.


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk