ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Kiermasz dla Szymonka

W piątek (15 listopada) odbędzie się kiermasz ciast na leczenie 5-letniego Szymonka.

Zebrane podczas kiermaszu pieniądze zostaną przekazane na leczenie 5-letniego Szymonka Kublika, który walczy z nowotworem mózgu.

Jeśli chcesz wesprzeć akcję, to zgłoś się do p. Kamili Biedrzyckiej lub p. Moniki Grozowskiej i przynieś w piątek ciasto. Dodatkowo, w poniedziałek (18 listopada) zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy, więc prosimy o przygotowanie choćby złotówki.

[kliknij, żeby zobaczyć pełny plakat]

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk