ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Opiekun i sojusznik młodzieży

Pan Jerzy Pędzisz został laureat konkursu SEP "Wyróżniający się nauczyciel, opiekun i sojusznik młodzieży".

Miło nam jest poinformować, mgr inż. Jerzy Andrzej Pędzisz, nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, został laureatem tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Elektryków Polskich SEP: „Wyróżniający się nauczyciel, opiekun i sojusznik młodzieży”. Uroczyste wręczenie statuetek i dyplomów odbyło się 7 listopada na XXI Ogólnopolskich Dniach Młodego Elektryka w Poznaniu.

Należy zaznaczyć, że co roku laureatami konkursu zostaje nie więcej niż pięć osób z całej Polski. Cieszymy się zatem, że wyjątkowy wkład w rozwój i edukację kolejnego pokolenia elektryków oraz opiekę nad młodzieżą w elbląskim ZSIŚiU naszego nauczyciela został doceniony na forum ogólnopolskim.

Pragniemy jednocześnie poinformować, że w 2018 roku mgr inż. Jerzy Pędzisz otrzymał Decyzją Zarządu Głównego Stowarzyszenia Elektryków Polskich SEP - medal im. inżyniera Michała Doliwo-Dobrowolskiego w uznaniu wyróżniających się osiągnięć w nauce, technice i dydaktyce. Jesteśmy dumni, że wśród nas jest taki nauczyciel.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na polu dydaktyczno-wychowawczym.

Samorząd uczniowski ZSIŚiU Oddział Elbląski SEP

Dyrektor Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Elblągu mgr inż. Dorota Bajor


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk