ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Dni Młodego Elektryka 2019

Wyróżniający się członkowie naszego koła SEP "Młody energetyk"  wzięli udział w XXI Ogólnopolskich Dniach Młodego Elektryka.

Impreza odbyła się 7-10 listopada i została zorganizowana przez Oddział Poznański SEP im. prof. Józefa Węglarza wraz ze środowiskiem studenckim Politechniki Poznańskiej.

Tematem głównym XXI ODME było „Elektromobilność i efektywne zarządzanie energią elektryczną - wyzwania dla młodych elektryków na nowe 100 lat". Jej celem było integracja społeczności akademickiej i młodzieży szkolnej oraz poszerzanie wiedzy poprzez udział w wykładach i warsztatach praktycznych takich jak:

  • szkolenie z obsługi mierników firmy Sonel,
  • szkolenie z zakresu profesjonalnych rozwiązań automatyki przekaźnikowej dla przemysłu i obiektów kubaturowych firmy Finder Polska,
  • Technologia Sunlike - bezpieczne dla zdrowia oświetlenie LED, wysoka jakość światła dla przemysłu; jak porównać oprawy LED na podstawie parametrów technicznych i wyników badań laboratoryjnych,
  • ochrona odgromowa z zastosowaniem piorunochronów z wczesną emisją,

oraz wymianę własnych poglądów, rywalizację jak i wspólną zabawę w lidze elektryków.

Udział w ODME skierowany był do najaktywniejszych studentów kierunków elektrycznych działających w studenckich kołach SEP, najbardziej zdolnych i utalentowanych uczniów zrzeszonych w szkolnych kołach SEP oraz przyszłych inżynierów branży elektrycznej.

Jerzy Pędzisz


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk