ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Edukacja ekologiczna ZUO

13 listopada uczniowie klasy 1T odwiedzili Zakład Utylizacji Odpadów w Elblągu.

Celem wycieczki było poznanie źródeł zanieczyszczeń środowiska naturalnego, kształtowanie nawyku segregacji odpadów oraz odpowiedzialności za otaczającą przyrodę. Uczniowie na własne oczy zobaczyli wiele ton odzyskanych surowców wtórnych. Papier, metale, szkło, tworzywa sztuczne po przetworzeniu mogą nam służyć jeszcze wiele lat.

Segregujmy śmieci!


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk