ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Prawie 9 litrów krwi dla potrzebujących

Podczas 21. Wampiriady ZSIŚiU zebraliśmy 8.550 ml krwi.

W akcji udział wzięło 24 uczniów, z czego 5 z nich oddawało krew po raz pierwszy. Kolejna taka akcja w naszej szkole odbędzie się 16.01.2020 r. Ze względu na to, że nie wszystkim chętnym uczniom udało się oddać krew, zapraszamy do stacji krwiodawstwa w Elblągu przy ul. Bema. Dzisiaj DZIĘKUJEMY każdemu, kto dzieli się swoją krwią ! Jerzy Pędzisz - prezes HDK „Absolwent” przy ZSIŚiU


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk