ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Poznaj prawa w pracy

Dwóch naszych uczniów będzie reprezentować szkołę w Olsztynie w etapie regionalnym konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy".

Za nami szkolny etap konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp. Dwóch naszych uczniów Michał Zakrzewski z klasy 3 md oraz Marek Rybicki z klasy 1T uzyskali najwyższy wynik wśród uczestników. Będą oni reprezentować szkołę na etapie regionalnym w Olsztynie.

Konkurs ma na celu promowanie wiedzy o przepisach prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwie i higienie pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy.

Magdalena Janiak, Kamila Biedrzycka

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk