ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Świąteczna zbiórka żywności

Nasi wolontariusze uczestniczyli w świątecznej zbiórce żywności dla potrzebujących zorganizowanej przez Bank Żywności w Elblągu.

Akcja odbyła się w sklepie Lidl przy ul. Ogólnej. Naszą szkołę reprezentowały Marta Talerczyk, Nikola Małczyńska, Natalia Jeziorska, Aleksandra Ruczyńska z klasy 1df oraz Nikola Jochem i Martyna Kaszkur z klasy 1bf.

Dziękujemy za zaangażowanie.

Szkolne Koło Wolontariatu


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk