ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Zajęcia w Mik-Stol

Klasa patronacka II TTD wzięła udział w zajęciach edukacyjnych w stolarni Mik-Stol.

Tematem był przebieg procesu produkcji okien i drzwi drewnianych. Właściciel zakładu zapoznał uczestników z poszczególnymi etapami produkcji okien i drzwi drewnianych, następnie przygotował dla uczniów specjalne zadanie do wykonania. Przyszli technicy technologii drewna musieli przygotować elementy konstrukcyjne okna i zmontować je w całość. Młodzież była wyjątkowo zainteresowana, zapewne ze względu na fakt, że niktórzy  mogli pierwszy raz przyjrzeć się pracy na wszystkich maszynach i obrabiarkach do drewna i samodzielnie wykonać okno.

Szkolenie było bardzo interesujące, uczniowie zadawali dużo pytań, na które otrzymali szczegółowe odpowiedzi.


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk