ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Junkers Szkoli VI

Rozpoczęła się VI edycja programu szkoleniowego "Junkers Szkoli".

Junkers szkoli to program edukacyjny, który marka Junkers-Bosch prowadzi we współpracy ze szkołami średnimi. Celem programu jest poszerzanie wiedzy uczniów w zakresie nowoczesnych urządzeń i systemów grzewczych.

W ramach programu Junkers Szkoli firma Bosch zaprasza nauczycieli przedmiotów zawodowych na szkolenia do Centrów Szkoleniowych Junkers-Bosch. Nasi nauczyciele Paulina Chwietkiewicz-Mazur i Jerzy Pędzisz odwiedzili warszawską siedzibę firmy. Zdobytą wiedzę nauczyciele przekażą zainteresowanym uczniom, przygotowując ich do testów z trzech obszarów: techniki kondensacyjnej, techniki solarnej i pomp ciepła.


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk