ezgif 6 41ca6d6d78cf

 

logo zsisiu biale  

Fotograf z pasją

Sławomir Urbaniak z 2TUF odebrał nagrodę za pierwsze miejsca w konkursie fotograficznym "Chwile ulotne z kalendarza przyrody polskiej".

Konkurs został zorganizowany dla uczniów i nauczycieli z województwa warmińsko-mazurskiego przez Elbląskie Centrum Edukacji Ekologicznej.

Sławek odebrał nagrodę z rąk pani dyrektor Danuty Oleksiak. Dodatkowym wyróżnieniem dla naszego ucznia było umieszczenie zwycięskiego zdjęcia na każdym z dyplomów. Zaprasza na wystawę zdjęć wykonanych przez Sławka Wystawa na pierwszym piętrze naszej szkoły.

Gratujemy Sławkowi i życzymy sukcesów :)

Kamila Biedrzycka


We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk